اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
مسؤل انفورماتیک کتابخانه های عمومی خوزستان خبر داد:
برگزاری نخستین نشست هماهنگی، کارشناسان و رابطین حوزه فناوری اطلاعات کتابخانه های عمومی استان خوزستان به منظور برنامه ریزی در زمینه تجهیز،پشتیبانی، نگهداری و استفاده بهینه از سخت افزار، نرم افزار و شبکه مورد استفاده در بهبود روند انجام فعالیتهای کتابخانه ها، در محل کتابخانه مرکزی مرکز کلانشهر اهواز برگزار گردید.
با حضور مسئولین استانی؛
حجت الاسلام و المسلمین سپهر مدیر کل کتابخانه¬های عمومی خوزستان گفت: خوزستان در بخش پویش کتابخوان مجازی مقام نخست، در بخش مکتوب فردی و خانوادگی مقام دوم و در بخش الکترونیکی جشنواره مقام چهارم را در کشور کسب کرد.
با هدف ترویج فرهنگ مطالعه، ۴ کتاب در قالب طرح کتاب خوان مردادماه معرفی شد؛
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور چهار کتاب «پایی که جا ماند»، «قلندر و قلعه»، «داستان دو شهر» و «تن‌تن و سندباد» را در قالب طرح کتاب‌خوان ماه مرداد ۱۳۹۶ برای استفاده تمامی علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی معرفی کرد.
همزمان با کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛
اولین جلسه آموزشی و توجیهی رف خوانی در کتابخانه های عمومی خوزستان، با حضور رؤسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
مدیرکل منابع نهاد از ارسال نخستین بسته کتاب کودک و نوجوان سال ۹۶ در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
در دیدار امام جمعه شهرستان کارون و مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان بررسی شد:
بیشترین اعتبارات عمرانی از ناحیه سازمان برنامه و بودجه توسط استاندار و فرمانداران به کتابخانه های عمومی و توسعه کتابخانه و گسترش فرهنگ کتابخوانی اختصاص داده شده است
ریس اداره کتابخانه های عمومی کارون خبر داد؛
این بخش فاقد کتابخانه دارای ۲۵ هزار نفرجمعیت وحدود ۴ هزارمحصل در مقاطع سه گانه است که بفضل خدا با ایجاد کتابخانه های مذکور شاهد پیشرفت وتقویت مضاعف تحصیلی دانش اموزان وپیامدهای نوید بخش دیگری در مقوله تحکیم کانون خانواده ، آموزش وتربیت صحیح وآشنایی بیشتر به مسائل مذهبی با محوریت۳ مؤلفه ی کتابخانه ؛عضو وکتاب خواهیم بود .
در دهه مبارک فجر برگزار شد؛
فعالیتهای همسان و متناسب فرهنگی و آموزشی در راستای گرامیداشت مبارک دهه فجر با حضور مقاطع مختلف تحصیلی و به منظور آشنایی با سیر پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می شود
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کارون خبر داد
رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کارون از برگزاری دوره مادران قصه گو با حضور امام جمعه این شهرستان خبر داد
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما