اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
همزمان با فرارسیدن ایام دفاع مقدس؛
سرپرست کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: در هفته دفاع مقدس 217 باب کتابخانه موجود در سطح استان بیش از 270 برنامه فرهنگی برگزار می‌کنند که بهره‌برداری از کتابخانه شهید رجایی بااعتبار بالغ‌بر 100 میلیون تومان از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.
در روز بزرگداشت شعر و ادب فارسی؛
در این برنامه کتاب «محمد (ص) مثل گل بود» نوشته غلامرضا حیدری ابهری توسط مسئول کتابخانه معرفی و پس از آن توسط اعضاء کتابخانه مورد خوانش قرار گرفت.
با هدف تشریح برنامه های کتابخانه های عمومی؛
سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرماهشهر با دکترعبدالواحد عبادی معاون فرماندار شهرستان دیدار و خواستار تشکیل جلسات انجمن و احداث کتابخانه در مناطق محروم شد.مسلم حسینی سرپرست اداره کتابخانه های عمومی شهرستان بندرماهشهر با دکترعبدالواحد عبادی معاون فرماندار شهرستان دیدار و خواستار تشکیل جلسات انجمن و احداث کتابخانه در مناطق محروم شد.
همزمان و به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم شهریورماه از سوی روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
در نشست خبری و نمایشگاه دستاوردهای در استان:
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان : هم‌اکنون در سطح خوزستان ۱۲ کتابخانه در حال ساخت است که اگر این تعداد به بهره ‌برداری برسد حدود چهار هزار و ۸۶۰ متر مربع به فضای کتابخانه‌ای استان اضافه می‌شود که پیشرفت فیزیکی کار احداث این کتابخانه‌ها به طور میانگین ۶۰ درصد است.
با حضور استاندار خوزستان؛
در هفتمین روز از هفته دولت مراسم کلنگ زنی هفتمین کتابخانه عمومی شهرستان رامهرمز؛ باحضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان،سرپرست کتابخانه های عمومی خوزستان؛امام جمعه ،نماینده مجلس، فرماندار شهرستان رامهرمز و مردم روستای مربچه برگزار شد.
روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان اعلام کرد:
کتابخانه های عمومی سراسر استان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در هفته دوم شهریور ماه میزبان علالقمندان و خانواده ها و اعضاء کتابخانه های عمومی هستند.
مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی در پیامی؛
مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی خوزستان در پیامی از حمایت های مسئولین کشوری،استانی و زحمات، خدمات و همراهی کتابداران و پرسنل و نیرو های خدماتی کتابخانه ها در دوران تصدی کتابخانه های عمومی استان قدردانی و از آنها طلب حلالیت کرد.
سرپرست جدید کتابخانه های عمومی خوزستان؛
کوهی رستمی گفت: استراتژی رشد و توسعه شاخص های کتاب و کتابخوانی، اجتماعی¬سازی کتابخانه های عمومی نه انبار کتاب، خانواده و کودک محور کردن فعالیت های کتابخانه های عمومی استان، همراهی با تحولات و فناوری های نوین اطلاعاتی از جمله استراتژِی های است که دنبال خواهیم کرد.
معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یک نهاد صد در صد فرهنگی است و هیچگاه سیاسی‌گری را به آن وارد نخواهیم کرد
مدیر کل سابق کتابخانه‌های عمومی خوزستان:
مدیر کل سابق کتابخانه‌های عمومی خوزستان با تاکید بر اینکه خدمت در کتابخانه‌ها جهاد فرهنگی است، گفت: در بخش فرهنگی در استان خوزستان اقدامات ماندگاری صورت گرفته است.
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: نهاد کتابخانه‌های خوزستان یک نمونه کامل از نهاد کشوری به لحاظ کیفیت و کمیت بوده و یک نهاد به تمام معناست.
مسئول کتابخانه امیر کبیر ماهشهر اعلام کرد؛
کتابخانه عمومی امیر کبیر از کلیه مردم بندرماهشهر جهت شرکت در برنامه های خود دعوت کرد
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما