اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
با هدف ارتقاء مهارت های کتابداران کودک؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان: قصه گویی یکی از فعالیت های کتابخانه های عمومی در جهت سرمایه گذاری همسو با توسعه مطالعه در نسل جدید است.
با حکم دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور؛
منصور کوهی رستمی در حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، به‌عنوان مدیرکل کتابخانه‌های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان منصوب شد.
از سوی روابط عمومی صورت پذیرفت؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم دی‌ماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
رئیس کتابخانه مرکزی استان خوزستان خبر داد؛
اعضای کودک روشندل کتابخانه مرکزی استان خوزستان با حضور در بخش نابینایان کتابخانه مرکزی به شاهنامه خوانی پرداختند.
معرفی دو کتاب به مناسبت سالروز حماسه ۹ دی؛
کتاب‌های «بصیرت و استقامت» و «نقش بر آب» شامل فرازهایی از رهنمودهای رهبر معظّم انقلاب اسلامی درباره موضوع فتنه در تاریخ اسلام و فتنه سال ۸۸، از سوی مرکز صهبا و انتشارات انقلاب اسلامی منتشر شده است.
در محل کتابخانه مرکزی برگزار شد؛
رئیس کتابخانه مرکزی استان خوزستان: مهارت اطلاع یابی در بهبود کیفیت کار پژوهشگران و اعضای کتابخانه یکی از اهداف این کارگاه بوده است.
از سوی روابط عمومی کتابخانه های عمومی؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته سوم آذرماه از سوی روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
همزمان با ایام گرامیداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار»؛
منصور کوهی‌رستمی در مراسم نواخته شدن زنگ کتاب و کتابخوانی در مدرسه قدس اهواز از دانش‌آموزانِ عضو کتابخانه‌های عمومیِ این مدرسه خواست تا مبلغان کتاب و کتابخوانی برای دوستان و خانواده‌هایشان باشند.
به مناسبت گرامیداشت روز «کتاب، کتابخوانی و کتابدار»؛
مراسم تجلیل از مسئولین کتابخانه های عمومی، کتابداران و اعضای برتر کتابخانه های عمومی خوزستان با معرفی و تقدیر از ۳۲ برگزیده در این استان برگزار شد.
با آغاز بیست و پنجمین دوره هفته کتاب و کتابخوانی؛
اعضای ستاد اداره کل و کتابداران کتابخانه های عمومی اهواز با حضور در گلزار شهدای اهواز ( قطعه شهدای مدافع حرم) و با قرائت فاتحه و اهدای شاخه گل، با آرمان شهدای والا مقام تجدید میثاق کردند .
به مناسبت اربعین حسینی؛
کتاب درسهای عاشورا: گزیده بیانات حضرت آیت‌الله‌العظمی سید‌علی خامنه‌ای (مد ظله‌العالی) رهبر معظم انقلاب اسلامی/ به کوشش موسسه فرهنگی حدیث لوح و قلم در بخش نابینایان و کم‌بینایان کتابخانه مرکزی استان خوزستان به صورت گویا تولید گردید.
در راستای دسترسی ترویج فرهنگ مطالعه؛
سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: یکی از مهمترین چالش های حوزه ی کتاب، کمبود منابع و یا عدم ارائه کتب متنوع برای کودکان و نوجوانان است که در این نمایشگاه این نقیصه برطرف و آثار خوبی نیز برای این قشر و والدین آنها فراهم شده است.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد؛
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: ایجاد فضای مطالعه و توسعه‌های فرهنگی و زیربنایی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است.
با اعتبار 600 میلیون ریال؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه ای( دامه برکاته) اهواز با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به‌صورت کامل تعمیر و تجهیزات آن بروز رسانی شد.
در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت رخ داد:
این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از شیوه های علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما