اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
طی بازدیدی؛
کوهی رستمی: پروژه ملاشیه اهواز یکی از پروژه های است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد بستر مناسب فرهنگی منطقه کمک کند.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
با معرفی ۴ عنوان اثر؛
کتاب‌های «انسان‌شناسی قرآن»، «فرنگیس»، «زایو» و «داستان‌های موموشی» با موضوعات جهان‌بینی قرآنی، دفاع مقدس، رمان ایرانی و کودک و نوجوان در قالب طرح کتاب‌خوان اردیبهشت ماه برای علاقه‌مندان به کتابخوانی معرفی شد.
‌ طی پیامی؛
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان در پیامی فرارسیدن سال نو و نوروز باستانی را به جامعه کتابداران، عموم مردم به ویژه اعضاء کتابخانه های عمومی در استان زرخیز خوزستان تبریک گفت .
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز؛
چهارمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز با حضور رضا کیانی مشاور استاندار خوزستان در امور فرهنگی و هنری و حیایی اهوازی معاون سیاسی اجتماعی فرماندار اهواز در محل فرمانداری اهواز برگزار شد.
در طرح ملی کتابخانه‌گردی؛
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان: کتاب به انسان دانایی و علم می آموزد و این کتاب است که به انسان اخلاق، معنویت، تکامل علمی می بخشد.
کاظم نسب الباجی نماینده مجلس در کتابخانه مرکزی خوزستان:
نماینده اهواز در مجلس گفت: توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی می تواند نقش موثری در پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد و این طرح باید بعنوان عادت در خانواده ها نهادینه شود.
رییس حوزه هنری خوزستان در حاشیه روز کتابخانه گردی مطرح کرد؛
رییس حوزه هنری خوزستان گفت: استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپایی که در فضای زندگی ما وارد شدند موفق هستند و می توانند در حوزه کتاب و کتابخوانی هم وارد شوند و موفق باشند.
نماینده مردم اهواز در مجلس در بازدید از کتابخانه مرکزی خوزستان عنوان کرد:
نماینده مردم اهواز ، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: فضای مجازی حوزه کتاب و کتابخوانی در جامعه می‌تواند هم فرصت باشد و هم تهدید و متناسب با پیشرفت علوم کتابخانه‌های عمومی نیز رشد کنند
حسن سلطانی در روز کتابخانه گردی در خوزستان:
حسن سلطانی: کتابخانه های عمومی به عنوان نگهدارنده اندیشه های انسان های بزرگ مهمترین محل های است که می تواند در آن کسب فیض کرد.
به مناسبت سالروز تأسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور؛
17 اسفند، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور27 کتابخانه در 27 شهرستان میزبان « طرح ملی کتابخانه گردی» می شوند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان اعلام کرد:
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان گفت: امروز شنبه به مناسبت بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، عضویت شهروندان در سطح همه کتابخانه های عمومی این استان به صورت رایگان انجام می شود.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد؛
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: ایجاد فضای مطالعه و توسعه‌های فرهنگی و زیربنایی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است.
با اعتبار 600 میلیون ریال؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه ای( دامه برکاته) اهواز با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به‌صورت کامل تعمیر و تجهیزات آن بروز رسانی شد.
در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت رخ داد:
این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از شیوه های علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما