اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
همزمان با سالروز فتح خرمشهر؛
بهبهانی : در این نمایشگاه مسابقه ای با موضوع دلنوشته های اعضای کتابخانه فراهم شده است برترین دلنوشته ها جوایزی اهدا خواهد نمود.
به مناسبت اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته معلم :
حجت الاسلام سپهر: یکی از مهمترین چالش های حوزه ی کتاب،کمبود منابع و یا عدم ارائه کتب متنوع برای کودکان و نوجوانان است که در این نمایشگاه این نقیصه برطرف و آثار خوبی نیز برای این قشر و والدین آنها فراهم شده است
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
ریس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز :
حسین زاده : فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان در این ایام با هدف بالابردن شاخص های کتابخوانی و درراستای بهره مندی از سیرة پاک ائمۀ معصومین (علیهم السلام) به ویژه حضرت امام رضا(ع) و ترویج فرهنگ رضوی بصورت منسجم ادامه پیدا خواهد کرد و یکی از اهداف تشکیل این کمیته پیگیری مستمر این هدف می باشد.
پیام تسلیت:
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان،حجت الاسلام و المسلمین سپهر در پیامی درگذشت پدر شهید فرید فریدنیا را به خانواده ایشان تسلیت گفت.
پیام تسلیت مدیرکل کتاخانه های عمومی خوزستان به کتابدار کتابخانه‌ عمومی شهدای زرگان اهواز
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، سید لطف الله سپهر مدیر کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان در پیامی درگذشت مادر گرامی مراد خان دستاران کتابدار کتابخانه‌ عمومی شهدای زرگان اهواز را به ایشان تسلیت گفت.
پیام تسلیت دبیرکل نهاد به کتابدار کتابخانه‌ عمومی شهدای زرگان اهواز
به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت مادر گرامی مراد خان دستاران کتابدار کتابخانه‌ عمومی شهدای زرگان اهواز را به ایشان تسلیت گفت.
با همت اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان :
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان، هشتاد و نهمین نشست تخصصی کتاب‌خوان مطالعات بین الملل روز یکشنبه پانزده اسفند، با حضور حجت الاسلام و المسلمین سپهر مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان، محمد جوروند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از فرهنگیان، نویسندگان وعلاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی در تالار کتابخانه علوم ایران برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان در آیین افتتاح بخش خوزستان شناسی عنوان کرد:
جامعه‌ محروم از مطالعه، آینده ای پرمخاطره خواهد داشت.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز خبر داد
وضعیت شاخص های کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز در برنامه ششم توسعه در سال اخیر و چشم انداز این شاخص ها تا سال 1399 نیازمند تلاش و همت بیشتری است و لذا باید براسا این سند راهبری تا سال اخر برنامه ششم به نقطه های این سند دست پیدا کنیم
مسئول کتابخانه محمدرسول الله اهواز خبر داد:
سلسله نشست‌های «کتاب‌خوان» به‌منظور اشتراک‌گذاری کتاب‌های خوانده‌شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می‌شود و در آن کتابداران، نویسندگان، فعالان فرهنگی، اهالی رسانه، اعضای کتابخانه‌های عمومی و همه علاقه‌مندان به کتابخوانی، به معرفی کتاب‌های موردنظر خود می‌پردازند.
در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت رخ داد:
این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از شیوه های علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما