اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
در راستای جشنواره کتابخوانی رضوی؛
عاطفی مهر: مسابقه نقاشی ویژه کودکان در راستای برگزاری جشنواره رضوی و با حضور بیش از 20 نفر از اعضای فعال کودک کتابخانه و با لباس محلی برگزار شد.
کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک برگزار کرد:
مسئول کتابخانه شهدای اندیمشک: برگزاری اینگونه برنامه ها نظیر نشست های کتابخوان، جمع خوانی ها، مسابقات فرهنگی ویژه کودک و نوجوان گام موثری در جهت الگوسازی از سیره تربیتی پیامبراکرم ص و آشنایی بهتر با منش آن حضرت می باشد.
سیدلطف الله سپهر در پیامی درگذشت برادر گرامی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.
علیرضا مختارپور در پیامی درگذشت برادر گرامی کتابدار کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت.
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
با حضور مسئولین کتابخانه های عمومی رخ داد:
کتابخانه های عمومی مجری بسیاری از طرح ها و فعالیت های فرهنگی هستند و این کوشش، گامی در جهت آشنایی عموم خصوصاً جوانان با بسیاری از مقوله های اجتماعی، فرهنگی و آموزشی می باشند.
باحضور حجت الاسلام و المسلمین سپهر:
دراین مراسم‌که با حضور‌کلیه‌کتابداران‌شهرستان برگزار شد سرکار خانم لطفی به عنوان سرپرست جدید این مجموعه انتخاب و از زحمات مسلم میرزاوند، رییس پیشین تقدیر شد.
با حضور رئیس مرکز آتش نشانی و جمعی از آتش نشانان برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی شهدای اندیمشک:
اگر نظارت و کنترل والدین درکنار فضای صمیمی، به همراه مهر و محبت باشد هرگز شاهد وجود آسیبهای اجتماعی نخواهیم بود. اگر در جامعه ای هنجارها مراعات نشود، رفتارها آسیب می بیند
در کتابخانه ی عمومی شهدای اندیمشک برگزار شد؛
معرفی کتابهای مرتبط با فرهنگ ایثار و شهادت خصوصاً نوشته های نویسندگان و پژوهشگران بومی در اولویت اداره کتابخانه های شهرستان است.
اندیمشک در دهه فجر اجراء می کند؛
ترویج ارزش های انقلاب اسلامی و گرامیداشت دهه مبارک فجر در کتابخانه های اندیمشک از اهداف برگزاری برنامه های فرهنگی است.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما