اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
همزمان با کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛
اولین جلسه آموزشی و توجیهی رف خوانی در کتابخانه های عمومی خوزستان، با حضور رؤسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی فتح المبین دزفول:
مسئول کتابخانه عمومی فتح المبین دزفول: این برنامه ها شامل قصه گویی، نشست کتابخوان و معرفی مسابقه و با رویکرد « هفتمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی» اجراء شد.
با همت کتابداران کتابخانه عمومی شهدای رودبند؛
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان دزفول اعلام کرد: مسجد ولایت مهر شهر دزفول پذیرای کودکان شرکت کننده در مسابقه نقاشی جشنواره رضوی شد.
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
مدیرکل منابع نهاد از ارسال نخستین بسته کتاب کودک و نوجوان سال ۹۶ در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
با همت کتابداران آیت الله قاضی :
مسئول کتابخانه آیت الله قاضی : با اجرای این برنامه شاهد جذب اعضا و ایجاد علاقه ی بیشتر به کتابخوانی بین کودکان و نوجوان بوده ایم
جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان دزفول:
رضا جوروند: این جلسه به منظور برنامه‌ریزی‌ های مدون و با هدف برگزاری هرچه با شکوه تر جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار گردید .
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
مسئول کتابخانه عمومی شهید زمانی شهرستان دزفول :
تهیه روزنامه دیواری و نقاشی با هدف تجلیل از آتش نشانهای فدارکار و بازی مار و پله کتابخوانی از جمله برنامه‌های این کتابخانه است
مسئول کتابخانه عمومی آیت الله قاضی دزفول اعلام کرد:
علاوه بر همکاری کتابداران، از مادران و مربیان مهد ها و آموزگارانی که در این زمینه توانایی و تجربه دارند نیز استفاده می شود
با هدف ارج گذاشتن به مقام شهدای مدافع ملت رخ داد:
برگزاری این برنامه‌ها را علاوه بر ایجاد انگیزه بین نوجوانان به مطالعه و شکوفایی استعدادهای هنری آنها، تقویت روحیه نوع دوستی و احساس مسئولیت نسبت به مسائل و مشکلات مردم است که با برگزاری این برنامه ها به این مهم دست پیدا خواهیم کرد.
مسئول کتابخانه عمومی فتح المبین شهرستان دزفول خبر داد:
اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و اثر پذیری آن در بخش های مختلف به ویژه کودک و نوجوان ما کتابداران را برآن داشت تا در مسیر توسعه فرهنگ مطالعه بیشترین برنامه ها را در
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما