اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
همزمان با فرارسیدن ایام دفاع مقدس؛
سرپرست کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: در هفته دفاع مقدس 217 باب کتابخانه موجود در سطح استان بیش از 270 برنامه فرهنگی برگزار می‌کنند که بهره‌برداری از کتابخانه شهید رجایی بااعتبار بالغ‌بر 100 میلیون تومان از مهم‌ترین این برنامه‌ها است.
همزمان و به مناسبت هفته دفاع مقدس؛
بخشی از برنامه‌ کتابخانه‌های عمومی در هفته چهارم شهریورماه از سوی روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی خوزستان برای استفاده اعضاء و علاقه‌مندان کتاب و کتابخوانی اعلام شد.
باحضور سرپرست کتابخانه های عمومی خوزستان؛
رستمی: برای ساخت کتابخانه مرکزی شهرستان اعتباری به مبلغ 4 میلیارد تومان نیاز است که باید از محل اعتبارات استانی، شهرستانی و کمک خیرین تامین شود.
در نشست خبری و نمایشگاه دستاوردهای در استان:
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان : هم‌اکنون در سطح خوزستان ۱۲ کتابخانه در حال ساخت است که اگر این تعداد به بهره ‌برداری برسد حدود چهار هزار و ۸۶۰ متر مربع به فضای کتابخانه‌ای استان اضافه می‌شود که پیشرفت فیزیکی کار احداث این کتابخانه‌ها به طور میانگین ۶۰ درصد است.
با اعتباری بالغ بر 5 میلیارد ریال ؛
رستمی : کتابخانه شهدای غیزانیه در زمینی به مساحت 50۰ مترمربع و با زیربنای آن۲۸۰ مترمربع است که با اعتباری بالغ 4 میلیارد و 168 میلیون ریال از محل 2 درصد نفت و تملک دارایی هزینه از سوی اداره کل کتابخانه‌های استان ساخت، تجهیز و بهسازی شده است.
روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان اعلام کرد:
کتابخانه های عمومی سراسر استان با اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در هفته دوم شهریور ماه میزبان علالقمندان و خانواده ها و اعضاء کتابخانه های عمومی هستند.
مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی در پیامی؛
مدیرکل سابق کتابخانه های عمومی خوزستان در پیامی از حمایت های مسئولین کشوری،استانی و زحمات، خدمات و همراهی کتابداران و پرسنل و نیرو های خدماتی کتابخانه ها در دوران تصدی کتابخانه های عمومی استان قدردانی و از آنها طلب حلالیت کرد.
سرپرست جدید کتابخانه های عمومی خوزستان؛
کوهی رستمی گفت: استراتژی رشد و توسعه شاخص های کتاب و کتابخوانی، اجتماعی¬سازی کتابخانه های عمومی نه انبار کتاب، خانواده و کودک محور کردن فعالیت های کتابخانه های عمومی استان، همراهی با تحولات و فناوری های نوین اطلاعاتی از جمله استراتژِی های است که دنبال خواهیم کرد.
معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
معاون اداری و مالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یک نهاد صد در صد فرهنگی است و هیچگاه سیاسی‌گری را به آن وارد نخواهیم کرد
مدیر کل سابق کتابخانه‌های عمومی خوزستان:
مدیر کل سابق کتابخانه‌های عمومی خوزستان با تاکید بر اینکه خدمت در کتابخانه‌ها جهاد فرهنگی است، گفت: در بخش فرهنگی در استان خوزستان اقدامات ماندگاری صورت گرفته است.
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور:
مشاور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور گفت: نهاد کتابخانه‌های خوزستان یک نمونه کامل از نهاد کشوری به لحاظ کیفیت و کمیت بوده و یک نهاد به تمام معناست.
حجت الاسلام و المسلمین سپهر در پیامی درگذشت پدر گرامی کتابدار کتابخانه عمومی غدیر شهرستان دزفول را به ایشان و خانواده محترم‌شان تسلیت گفت
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما