اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
همزمان با کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛
اولین جلسه آموزشی و توجیهی رف خوانی در کتابخانه های عمومی خوزستان، با حضور رؤسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.
از سوی اداره کتابخانه های عمومی خرمشهر
رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرمشهر: فضاهای مجازی در زمینه تبلیغات و معرفی جشنواره به عموم مردم نیز اهمیت دارد و این مهم باید در نظر گرفته شود .
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
مدیرکل منابع نهاد از ارسال نخستین بسته کتاب کودک و نوجوان سال ۹۶ در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
در سالروز آزادی سازی خرمشهر :
این نشست با حضورکتابداران،کتابخوانان، نویسندگان و اصحاب رسانه در مرکز فرهنگی دفاع مقدس برگزار شد شش کتاب توسط کتابخوانان به اشتراک گذاشته شد.
درمدارس ابتدایی خرمشهر برگزار شد؛
محمدی پارسا: این برنامه با همت کتابداران کتابخانه شریف خرمشهر در مدارس ابتدایی اندیشه، شاهدنصر و لاله های اروند خرمشهر برگزار شد.
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
با محوریت هفتمین جشنواری کتابخوانی رضوی برگزار شد؛
معاون فرماندار ویژه خرمشهر گفت: جشنواره رضوی را ظرفیت خوبی برای تقویت فرهنگ کتابخوانی و اشاعه فرهنگ و سیره رضوی بویژه دربین کودکان و نوجوانان دانست
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
در بازدیدازکتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر صورت گرفت
کودکان مهد کودک نورالمهدی با حضور در کتابخانه عمومی شهید شریف خرمشهر به بخش کودک این کتابخانه 50 جلد کتاب کودک اهدء کردند
ازسوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند انجام شد
تعداد 454 جلد کتاب و به ارزش 520000000 ریال از سوی معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند به کتابخانه های عمومی و مشارکتی شهرستان خرمشهر اهداء گردید.
همزمان با نمایشگاه سراسری منطقه آزاداروند برگزار شد؛
کتابخانه های عمومی خرمشهر در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و معرفی دستاوردها ، برنامه ها و خدمات فرهنگی کتابخانه های عمومی خرمشهر در غرفه 120 نمایشگاه سراسری کتاب اروند حضور فعال دارد.
با حضور اعضا انجمن کتابخانه های عمومی خرمشهر برگزار شد
با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در منطقه آزاد اروند نمایشگاه کتاب استانی با حضور 570 ناشر برترکشور برگزار می شود .
برگزاری نشست کتابخوان مدرسه،
شرکت کنندکان در این نشست عبارتند از : خانم¬ها زینب حق شناس با معرفی کتاب منزل به منزل با خمینی/ مریم پورکنعانی با معرفی کتاب خانه زاد شاه/ زهرا زرگانی با معرفی کتاب پس از سقوط/ هاجر پورکنعانی با معرفی کتاب رویاهای بربادرفته/ آمنه غزلی با معرفی کتاب یادگار سپیده و در نهایت خانم سها مهنایی با معرفی کتاب دربار
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما