اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
همزمان با کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد؛
اولین جلسه آموزشی و توجیهی رف خوانی در کتابخانه های عمومی خوزستان، با حضور رؤسای ادارات و مسئولین کتابخانه های عمومی شهرستان های اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در سالن کنفرانس کتابخانه مرکزی برگزار شد.
همزمان با ماه مبارک رمضان انجام شد؛
مدیرکل منابع نهاد از ارسال نخستین بسته کتاب کودک و نوجوان سال ۹۶ در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد.
معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی کرد؛
کتاب‌های طرح کتاب‌خوان خردادماه 1396 از سوی معاونت توسعه کتابخانه‌ها و کتابخوانی نهاد معرفی شد.
به مناسبت روز ملی جمعیت؛
رئیس اداره کتابخانه های شهرستان رامشیر: هدف از برگزاری این نمایشگاه شناخت فرصت ها و تهدید های جمعیتی و لزوم توجه به آنها در برنامه ریزی های شهرستان می باشد.
در جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی خوزستان مطرح شد؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان: ترویج فرهنگ رضوی به‌عنوان یک سبک اسلامی با محوریت خواندن و مطالعه از اهداف عالی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور است.
به کوشش کتابداران کتابخانه شهیدمطهری :
در این نشست چهار دانش آموز پایه متوسطه و دو کتابدار کتاب های منتخب خود را برای سایر دانش آموزان به اشتراک گذاشتند.
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ارمشیر خبر داد:
حیدری گفت : ذکر فضائل و مناقب حضرت زهرا (س) و تقدیر از مادران بعنوان ارزشمند ترین گنجینه های ما به شمار می آید و ما نیز به دلیل قدردانی از مقام زن در این مراسم از بانوان برگزیده و فعال در حوزه فرهنگی تقدیر خواهیم کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامشیر
با توجه به در پیش بودن میلاد حضرت فاطمه(س)، جشن بزرگ بانوی دو عالم با همکاری اداره کتابخانه های شهرستان رامشیر و امور بانوان فرمانداری برگزار شد.
کتابخانه شهید مطهری رامشیر برگزار کرد:
این نمایشگه با همکاری کانون بانوان فخرآفرین و در سه بخش کتاب، صنایع دستی و پوستر جهت خرید و بازدید علاقمندان در ایام بهمن ماه شد.
در کتابخانه امام علی(ع) مشراگه نقد و معرفی شد:
این کتاب به معرفی راهکارهای شاد زیستن و خنده رو بودن که عمدتا با تاکید بر آیات قرآنی و احادیث و روایات و همچنین عوامل معنوی موثر بر ایجاد روحیه شاد و به دور از تعارضات درونی می پردازد.
کتابداران کتابخانه امام علی (ع) رامشیر در مدارس مناطق محروم حضور پیدا می کنند
حضور ما کتابداران انگیزه ای در بچه های مدارس مناطق محروم ایجاد می کند د که وصف نا پذیر است که این انگیزه ما را دو چندان می کند که برنامه های زیادی را در این روستا ها به اجراء گذاریم
حیدری رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رامشیراز برگزاری جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان رامشیر با حضور مدیران دستگاههای اجرایی جهت تقسیم اعتبارات و تملک دارایی خبر داد.
 
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

مجری سایت : شرکت سیگما