1397/2/25 سه‌شنبه با هدف رفع موانع مشکلات کتابخانه های عمومی ؛ جلسه کارگروه بررسی وضعیت و رفع مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان های لالی و اندیکا برگزار شد کارگروه بررسی وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان های لالی و اندیکا با حضور مدیران و کارشناسان ستادی و با حضور رئیس اداره کتابخانه های عمومی آن دو شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ جلسه کارگروه بررسی وضعیت و رفع مشکلات کتابخانه های عمومی شهرستان های لالی و اندیکا با حضور  مسئولین و کارشناسان ستادی و رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان های لالی و اندیکا در محل دفتر مدیریت استان برگزار شد.

در ابتدای این نشست منصور کوهی رستمی مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان با تشریح سیاست های دبیر کل نهاد کتابخانه های عمومی کشور در اجرای فعالیت ها و برنامه های فرهنگی گفت: یکی از مطالبات جدی دبیر کل از کتابداران و کتابخانه های عمومی اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب است و ضرورت دارد ادارات شهرستان نسبت به برنامه ریزی و تدوین برنامه های مرتبط با این خواسته تلاش کنند و محتوی کتابخانه ها غنی و پربار کنند.

رستمی با بررسی مشکلات شهرستان های لالی و اندیکا اضافه کرد: هدف از برگزاری این جلسات پیگیری و حل مشکلات زیر ساختی کتابخانه های عمومی است که نتیجه این اقدامات  منتج به اجرای برنامه های فرهنگی با محوریت کتاب خواهد شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان ادامه داد: با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و ورود به این ماه معنوی برنامه ریزی لازم از طریق شورای امر به معروف و نهی از منکر به شهرستان ها ابلاغ و برنامه های کتاب خوانی و فرهنگی متناسب با این ماه معنوی اجرا می شود.

برخی از مصوبات این دو شهرستان نصب آبسردکن، رنگ آمیزی نماز خانه حکیم طوس، اصلاح بار برق کتابخانه قیصر امین پور، برطرف کردن مشکلات ساختمانی و قراردادی کتابخانه های اندیکا، اصلاح روشنائی کتابخانه های عمومی، برطرف کردن مشکلات سرمایشی و رفع موارد فنی حوزه امور کتابخانه ها، فرهنگی، منابع دو شهرستان از جمله مصوبات این جلسه بود.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 281
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما