1397/2/18 سه‌شنبه با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی برای دانش آموزان برگزار شد؛ مسابقه انشاءنویسی با موضوع شخصیت آیت الله مطهری در کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان مسابقه انشاءنویسی با موضوع شخصیت آیت الله مطهری توسط کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان در مدرسه راهنمایی دخترانه سمیه شهرستان هندیجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان؛ مسابقه انشاءنویسی با موضوع شخصیت آیت الله مطهری توسط کتابخانه عمومی شهید مدرس  هندیجان به مناسبت روز بزرگداشت معلم و با حضور دانش آموزان و فرهنگیان مدرسه راهنمایی دخترانه سمیه شهرستان هندیجان برگزار شد.

هدف از برگزاری این برنامه گسترش فرهنگ کتابخوانی بین نوجوانان و هدایت شدن آنها به سمت کتاب و کتابخوانی از طریق انشاء نویسی بود که با استقبال خوب دانش آموزان روبرو شد.

رفعت علوی کتابدار کتابخانه عمومی شهید مدرس هندیجان با تشریح برنامه گفت:درس انشاء از آن جهت اهمیت دارد که می تواند مهارت های چهارگانه گوش دادن، سخن گفتن، خواندن و نوشتن را درهم ادغام می کند. به نوعی انشاء مادر همه دروس و مهارت های تحصیلی است. اگر مهارت انشاء نوجوانان  تقویت شود او بهتر می تواند املا بنویسد و همچنین وقتی توانست خوب املا بنویسد، در سایر دروس نیز رشد نشان می دهد.

وی ادامه داد. این مسابقه که با موضوع معلم مهربان طرح ریزی و برگزار شد تا نوجوانان در فضای صمیمی دلنوشته های خود را برای یک معلم به نگارش درآوردند .

در پایان برنامه از بهترین انشاء ها تقدیر به عمل آمد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 283
تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما