1
اخبار
تصاویر
کتابخانه ها
معرفی شهرستان
با هدف آشنا سازی کودکان با کتابخانه برگزار شد؛
مسابقه نقاشی با موضوع «خانواده من کتاب می خوانند» با هدف آشنا سازی کودکان با کتابخانه  عمومی در کتابخانه عمومی ولایت برگزار شد.
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز ؛
اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اهواز میزبان دورهمی کتابدارانه در کتابخانه شهید رجایی شهرستان اهواز شد.
با حضور شعرای استان در شام گاه تشیع شهدای ترور اهواز؛
آیین شعرخوانی فصل حماسه به مناسبت زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای 31 شهریور دفاع مقدس سال 59 و شهدای ترور31 شهریور97 برگزار شد.
همزمان با فرا رسیدن ماه محرم حسینی؛
همزمان با فرا رسیدن ماه محرم حسینی نشست جمع خوانی کتاب «مرد شمشیر و عشق» برای کودکان و نوجوانان در بخش کودک کتابخانه عمومی ولایت اهواز برگزار شد.
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت برادرِ حسین اعصامی نیروی خدمات کتابخانه عمومی محمد رسول الله شهرستان اهواز را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در پیامی درگذشت پدرِ ناصر اصل شرهانی کتابدار کتابخانه عمومی کوثر اهواز را تسلیت گفت و برای آن مرحوم طلب آمرزش و مغفرت کرد.
با هدف بررسی مشکلات کتابخانه ها و کتابداران اهواز؛
اولین جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان در کتابخانه عمومی شهید باهنر برگزار شد.
علاقه مند کردن کودکان به داستان نویسی انجام شد؛
دراین کلاس کتاب «عقیل و آهن سرخ» نوشته مژگان شیخی برای شرکت کنندگان قصه خوانی شد.
با معرفی ۴ اثر؛
کتاب های «از خودم سوال می کنم»، «بازی های شاد و تأثیرگذار»، «برگ اضافی» و «سلام روباه قرمز» به عنوان منابع طرح کتاب خوان تیرماه ۱۳۹۷ معرفی شد.
همزمان با برگزاری هشتمین دوره؛
همزمان با برگزاری هشتمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی، سامانه اینترنتی مستقل این جشنواره به منظور ایجاد امکان ثبت نام و اطلاع‌رسانی اخبار و رویدادهای این جشنواره، به بهره‌برداری رسید.
طی بازدیدی؛
کوهی رستمی: پروژه ملاشیه اهواز یکی از پروژه های است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد بستر مناسب فرهنگی منطقه کمک کند.
با معرفی ۷ اثر؛
دبیرخانه جشنواره کتابخوانی رضوی از میان آثار منتشر شده طی ۳ سال اخیر، ۷ عنوان کتاب با موضوع سیره امام رضا علیه‌السلام را به عنوان منابع هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در سه رده سنی «کودک»، «نوجوان» و «جوان و بزرگسال» معرفی کرد.
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان عنوان کرد؛
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: ایجاد فضای مطالعه و توسعه‌های فرهنگی و زیربنایی باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی شده است.
با اعتبار 600 میلیون ریال؛
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی خوزستان گفت: کتابخانه عمومی آیت‌الله خامنه ای( دامه برکاته) اهواز با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال به‌صورت کامل تعمیر و تجهیزات آن بروز رسانی شد.
در کتابخانه عمومی آیت الله بهجت رخ داد:
این کارگاه در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و استفاده از شیوه های علاقمند کردن کودکان به کتاب و کتابخوانی برگزار گردید