شهرستان دزفول
صفحه اصلي
آلبوم تصاوير
اخبار
کتابخانه
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
متون عمومي
معرفی
ورود كاربران
مدیر کل کتابخانه های عمومی خوزستان اعلام کرد: عضویت درکتابخانه های عمومی استان در روز 5 اسفند ماه رایگان است. مدیرکل کتابخانه های عمومی استان خوزستان گفت: امروز شنبه به مناسبت بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، عضویت شهروندان در سطح همه کتابخانه های عمومی این استان به صورت رایگان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، منصورکوهی رستمی مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان از عضویت رایگان در روز شنبه 5 اسفند در سطح کتابخانه های عمومی استان خبر داد و افزود: به مناسبت بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس کلیه کتابخانه های عمومی در سطح استان عضویت رایگان می پذیرند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی خوزستان با بیان اینکه یکی از رسالت های مهم کتابخانه های عمومی اشاعه و در دسترس قرار دادن اطلاعات برای اقشار مختلف جامعه است اظهار کرد: امروز در کتابخانه های عمومی بخش های ویژه ای برای قشر کودک،نوجوان،نابینا و کم بینا و همچنین پژوهشگران و غیره ایجاد و با امکانات ویژه ای تجهیز شده است.

وی با دعوت از شهروندان به عضویت در این روز گفت: در سطح استان 220 باب کتابخانه عمومی و مشارکتی فعال است که علاقمندان می توانند با در دست داشتن مدارک خود از قبیل کارت شناسایی ملی، دو قطعه عکس 3 در4 و تکمیل فرم اطلاعات فردی می توانند به کلیه کتابخانه های عمومی استان مراجعه نمایند.

 

تمامی حقوق این پورتال متعلق به نهاد کتابخانه های عمومی کشور می باشد

اجرا با : پورتال سازمانی سیگما